Czym jest folia fundamentowa?

Uszczelnienie fundamentów pełni olbrzymią rolę w kwestii ochrony całego budynku przed zawilgoceniem i wilgocią kapilarną. Oferujemy folię fundamentową EKOWINYL typu A o grubości 1,00 milimetra, zapewniającą idealne krycie każdego obiektu budowlanego. Prawidłowo użyta folia izolacji poziomej wpływa na ochronę całego budynku, nie tylko jego podstaw, ale także wszystkich kondygnacji i stropu. Oferowana przez nas folia EKOWINYL posiada specjalną strukturę, zbudowaną z wytłoczeń, dzięki której idealnie łączy się z zaprawą murarską. Mocna, a zarazem elastyczna folia do izolacji poziomej chroni przed przesiąkaniem z gruntu i uszkodzeniami mechanicznymi.

Folia – bezpieczna izolacja pozioma Twojego domu

Wysoka ochrona przed wilgocią gruntową ma na celu zabezpieczenie termiczne domostwa, ale nie tylko. Folia izolacji poziomej chroni ściany przed rozwojem pleśni, grzybów, a także przed uszkodzeniami struktury betonu. Wybierając folię EKOWINYL, klient zyskuje pewne zabezpieczenie strukturalne. Prezentujemy folie na wymiar, produkowane w różnych szerokościach, dzięki czemu wyjątkowo łatwo jest dopasować folię z naszej oferty do izolacji poziomej danego obiektu. Postaw na wysokiej klasy materiały, takie jak folia EKOWINYL, gwarantująca utrzymanie ochrony przez cały czas eksploatacji. Wyjątkowy komfort pracy na budowie, dzięki folii EKOWINYL – sprawdź sam!

 

Ochrona fundamentów – folia izolacji poziomej

Wykonanie izolacji poziomej chroni poziom piwnicy i powierzchnie pod nią przed przedostawaniem się wilgoci, zapewniając tym samym izolację termiczną całego domu. Folia do izolacji poziomej zapobiega wykwitom solnym na fundamentach, erozji betonu czy innym uszkodzeniom strukturalnym na fundamentach. Poza tym folia i izolacja pozioma to podstawa do zredukowania strat cieplnych, co ma znaczący wpływ także na całkowite koszty ogrzewania domu. Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania najlepszych parametrów folii EKOWINYL do potrzeb, a także do zapoznania się z cennikiem umieszczonym poniżej.

 

Cennik folii fundamentowych

Cena netto za szt

Rozmiar

30 zł

25cm/30m

36 zł

30cm/30m

48 zł

40cm/30m

Cena netto za szt

Rozmiar

60 zł

50cm/30m

72 zł

60cm/30m

120 zł

100cm/30m