Usługi

Folia PCV – zgrzewanie na życzenie

Marzysz o zachwycającym oczku wodnym lub basenie na terenie własnej posesji? Oferujemy usługi profesjonalnego zgrzewania folii, pozwalające na wykorzystanie jej w zbiornikach o różnych kształtach. Z nami zrealizujesz każdy pomysł. Wykonywane w wysokich temperaturach zgrzewy są jedną z najskuteczniejszych metod łączenia folii. Polichlorek winylu (PCV) należy do materiałów termoplastycznych, czyli dających się łatwo zgrzewać. W czasie zgrzewania gorące powietrze roztapia powierzchniowo oba łączące elementy, a poprzez docisk spoina tworzy jednolity materiał o takiej samej lub, w większości przypadków, podwyższonej wytrzymałości niż materiał początkowy. Nasza folia do zgrzewania zawsze jest dobierana pod wymiar. Przekonaj się sam o wysokiej jakości naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Folia do zgrzewania izolacji różnego typu

Wśród szerokiej oferty naszych usług znajduje się zgrzewanie folii basenowej zarówno na dużych, jak i małych zbiornikach. Dokładamy wszelkich starań, by efektem była idealnie równa tafla, bez fałd i naprężeń i załamań. Nasze zgrzewanie folii basenowej obejmuje nie tylko pokrycie dna zbiornika, ale także stworzenie izolacji ścian i schodów. Z nami realizacja estetycznego basenu kąpielowego jest wyjątkowo łatwa. Ponadto w przypadku izolacji budynków oferujemy także produkt taki jak folia zgrzewana na dach. Folia zgrzewana na dach płaski, taras lub balkon to idealne wykończenie ochronne, zapewniające idealną szczelność. Usługi realizujemy na miejscu u klienta, wystarczy jedna warstwa, by zapewnić trwałe pokrycie. Wszystkie nasze zgrzewarki do folii podlegają regularnym przeglądom technicznym i serwisom, dzięki czemu jesteśmy pewni, co do ich niezawodności. Niezależnie od tego więc, czy pragniesz zamówić materiał PCV i usługi obejmujące zgrzewanie do basenu, czy do izolacji budynku, nasza firma gwarantuje wykonanie ekspresowych prac w dopasowaniu do wszelkich oczekiwań.

 

Specjalistyczne samojezdne zgrzewarki do folii

Używamy sprawdzonego sprzętu (m.in. zgrzewarki do folii firmy Leister) oraz dobrej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wysoką wytrzymałość zgrzewu. Wszystkie nasze folie zgrzewane są profesjonalnymi automatami samojezdnymi, co daje 100% szczelności. Mobilna zgrzewarka do folii PVC zapewnia optymalne wyłożenie niecki basenowej, niezależnie od jej kształtu. Wykorzystywana przez nas zgrzewarka do folii PVC to wysokiej klasy urządzenie, dzięki której możemy zgrzewać materiały o różnej gramaturze i uzyskać jednolitą i trwałą połać. Idealnie dobrana zgrzewarka do folii PVC zapewnia sprawne przeprowadzenie prac, bez przestojów i opóźnień. Każda nasza zgrzewarka do folii PVC jest wydajna i przeznaczona do prac ciągłych, dlatego możemy podjąć nawet najbardziej wymagających prac. W celu umówienia konkretnego zlecenia należy skontaktować się telefonicznie. Zgrzewarki do folii z naszego wyposażenia pozwalają nam wykonywać prace wyjątkowo sprawnie i terminowo. Pragniesz wykonać nowy basen lub zmodernizować stary zbiornik? Niezależnie od zlecenia, nasze folie do zgrzewania można zamocować na każdej powierzchni. To doskonała alternatywa dla płytek ceramicznych, betonu czy kamienia. Postaw na solidną i trwałą nawierzchnię.

Solidne zgrzewanie folii u klienta

Dokładamy wszelkich starań, by doskonale wykonane foliowanie zapewniło optymalne pokrycie dna zbiornika. Realizowana przez nas warstwa ochronna jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak wysokie lub niskie temperatury czy działanie promieni UV. Nasze folie są wykonane z PCV, czyli polichlorku winylu, jednego z najlepszych izolatorów termicznych, jeśli chodzi o tworzywa sztuczne. Przed czym jeszcze chroni PCV i zgrzewanie izolacji? Mocna folia umożliwia o wiele lepsze utrzymanie czystości zbiornika, dzięki czemu nie trzeba podejmować się wielu prac konserwatorskich.

Profesjonalizm i staranność wykonania

Od lat współpracujemy ze stałą ekipą specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu hydroizolacji. Pracujemy u klienta, w miejscu ułożenia folii, dzięki czemu możemy na bieżąco korygować wielkość płachty i idealnie dopasować ją do kształtu zbiornika. Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują, że wszystkie prace zostaną wykonane rzetelnie. Korzystamy z najlepszych materiałów termoizolacyjnych.

Folia do zgrzewania i jej właściwości

Folia zgrzewana, z której korzystamy, posiada odpowiednią gramaturę i parametry wytrzymałościowe, co gwarantuje długą eksploatację izolacji. Dobieramy ją indywidualnie do każdego zlecenia. Wykonujemy również zgrzewanie folii w przypadku dostaw, zgodnie z zamówioną przez klienta specyfikacją. PCV zgrzewanie realizowane w naszej siedzibie wykonujemy precyzyjnie i z użyciem nowoczesnych urządzeń i innowacyjnych rozwiązań.

Transport

Zapewniamy wysyłkę naszych produktów na terenie całego kraju. Przy indywidualnych ustaleniach możliwa jest wysyłka poza granice Polski. 90% zamówień złożonych do południa dociera do Klienta następnego dnia roboczego. Każda paczka zabezpieczona jest dodatkowymi kawałkami folii, by uniknąć uszkodzeń, natomiast palety zaciskane są pasami PP.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Możliwość wysłania folii za pobraniem.

Paczka do 40kg

30
  • Przesyłka kurierska DPD